Sık Sorulan Sorular

Program ücreti lisans adedine göre değişebildiğinden Satıcı ile görüşerek duruma göre fiyat alınız.

Hayır lisans ücreti 1 kez ödenir. Bundan sonraki lisans talepleri, güncellemeler ve teknik destek ücretsizdir.

Bilgisayar sayısı artmadığı sürece yeni lisans ücreti alınmaz. Format yada bilgisayar değişikliği durumlarında geri yükleme işlemi yapıldıktan sonra ücretsiz olarak lisans alabilirsiniz.

Uygulamanın "Servis" menüsünde "Yedekle veya Geri Yükle" modülü ile istediğiniz zaman yedek alabilirsiniz. "Ayarlar" menüsü "Yedek" sekmesinde "Program kapanırken günlük yedek alınsın" seçeneği işaretlenerek sizin göstereceğiniz bir konuma her gün otomatik olarak yedek alınması sağlanabilir. Ayrıca ek ücret karşılığında bulut yedekleme kurulumu yapılarak sizin verecek olduğunuz bir google hesabına yedek alınması sağlanabilir. Bu sayede bilgileriniz her türlü kötü durumlara karşı güvende olur.

Programı aynı iş yeri içerisinde aralarında ağ bağlantısı (kablolu, kablosuz farketmez) kurulu olma şartıyla her bilgisayara lisans satın alarak kullanabilirsiniz. Birden fazla alınan lisanslar indirimli olarak ücretlendirilir.

Tabiki program kopyala yapıştır metoduyla çalıştığından kurulu olan klasörü istediğiniz aygıta taşıyarak yada programı sıfırdan kurulum yaparken harici aygıta kurarak çalıştırabilirsiniz. Fakat alınan lisans bilgisayarla bağlantılı olduğundan hangi bilgisayara lisans alınmışsa o bilgisayarda tam kullanım hakkına sahip olursunuz. Diğer bilgisayarlarda çalıştırıldığında deneme sürümüne dönüşür. Bu durumda yeni müşteri ekleyemezsiniz.

Deneme sürümü zaman kısıtlamalı değil müşteri kısıtlamalıdır. Deneme sürümünde sadece 5 müşteri girilebilir.

Ayarlar menüsü Yedek sekmesinde bulunan "Program kapanırken günlük yedek alınsın" seçeneği işaretlenerek sizin gösterdiğiniz bir konuma otomatik yedek alınması sağlanabilir.

Programın "Servis" menüsünden "Yedekle veya Geri Yükle" modülünü kullanarak "Tüm dosyaları klasör halinde yedekle" seçeneğini ile programı flashbelleğe yada bilgisayarınızın "C" sürücüsü haricindeki diğer sürücülerden birisine yedek alınız. Format atıldıktan sonra yedek aldığınız klasörü kopyala yapıştır yöntemi ile istediğiniz herhangi bir yere geri kopyalayınız. Klasör içine girip "veresiyedefteri" uygulama dosyasını masaüstüne kısayol gönderiniz. İletişim sayfasında yer alan bağlantılarla irtibata geçerek ürün seri numarası talep ediniz.