Sık Sorulan Sorular

  1. Program ücreti ne kadar ? Cevap: Program ücreti lisans adedine göre değişebildiğinden Satıcı ile görüşerek duruma göre fiyat alınız.

  1. Lisans ücreti her yıl ödenecek mi ? Cevap: Hayır lisans ücreti 1 kez ödenir. Bundan sonraki lisans talepleri, güncellemeler ve teknik destek ücretsizdir.

  1. Program birden fazla bilgisayarda kullanılır mı? Cevap: Programı aynı iş yeri içerisinde aralarında ağ bağlantısı (kablolu, kablosuz farketmez) kurulu olma şartıyla her bilgisayara lisans satın alarak kullanabilirsiniz. Birden fazla alınan lisanslar indirimli olarak ücretlendirilir.

  1. Programı flashdisk, taşınabilir harddisk v.s. gibi aygıtlarda kullanabilir miyim ? Cevap: Tabiki program kopyala yapıştır metoduyla çalıştığından kurulu olan klasörü istediğiniz aygıta taşıyarak yada programı sıfırdan kurulum yaparken harici aygıta kurarak çalıştırabilirsiniz. Fakat alınan lisans bilgisayarla bağlantılı olduğundan hangi bilgisayara lisans alınmışsa o bilgisayarda tam kullanım hakkına sahip olursunuz. Diğer bilgisayarlarda çalıştırıldığında deneme sürümüne dönüşür. Bu durumda yeni müşteri ekleyemezsiniz.

  1. Deneme sürümü kaç günlüktür ? Cevap: Deneme sürümü zaman kısıtlamalı değil müşteri kısıtlamalıdır. Deneme sürümünde sadece 5 müşteri girilebilir.

  1. Program otomatik yedek alıyormu ? Cevap: Programın otomatik yedek alması tercih edilmedeğinden öyle bir özelliği yoktur.

  1. Format atmak istiyorum. Bilgilerimin kaybolmaması için ne yapmalıyım ? Cevap: Programın "Servis" menüsünden "Yedekle veya Geri Yükle" modülünü kullanarak "Tüm dosyaları klasör halinde yedekle" seçeneğini ile programı flashbelleğe yada bilgisayarınızın "C" sürücüsü haricindeki diğer sürücülerden birisine yedek alınız. Format atıldıktan sonra yedek aldığınız klasörü kopyala yapıştır yöntemi ile istediğiniz herhangi bir yere geri kopyalayınız. Klasör içine girip "veresiyedefteri" uygulama dosyasını masaüstüne kısayol gönderiniz. Lisans almak için satıcı ile irtibata geçiniz.